قیمت

ویژه

همکار

مجذوب کردن مخاطبین با پیام‌رسانی مؤثر دیجیتال

علائم دیجیتال دارد ارزشمندیش را در انواع مختلف محیط‌ها ثابت می‌کند، بخصوص در جاهایی که تعامل با کاربر و مشتری امری حیاتی برای دوام و پایداری هر مؤسسه تجاری تلقی می‌شود. اما برای اطمینان از اینکه توجه کاربران شما کاملاً جلب شود، عمیقاً غرق در محتوا شوند و تعامل کاملی را برقرار کنند، لازم است ابزاری برای محتواسازی و مدیریت آن در اختیار داشته باشید که توان و ابتکار لازم را برای تأمین تقاضاهای مؤسسه تجاری شما داشته باشد. کارافزار MagicInfo™‎ که برای پشتیبانی از خط تولید نمایشگرهای سامسونگ ساخته شده است، به چنین نیازهایی پاسخ داده و خود را در رأس کارافزارهای مخصوص مدیریت علائم دیجیتال قرار داده است. راهکار MagicInfo™‎ در برگیرنده مجموعه‌ای از نرم‌افزارهاست که می‌تواند در محیط‌های کاربری متنوع، متناسب با اهداف و نیازهای گوناگون عمل کند؛ در محیط‌هایی که ممکن است تمایل به ارتقای مؤثر محتوای دیجیتال خود و دستیابی به بالاترین بازگشت سرمایه داشته باشید. چه مربوط به محیط‌های کاری شرکتی شود که نمایشگرهای متنوعی در آنها بکار گرفته شده است، یا مؤسسات تجاری کوچک که قصد جلب توجه مشتری را دارند، در هر صورت سامسونگ قابلیت‌های اتصال را با کیفیت و تضمینی یکسان فراهم آورده تا در خور محتوای پویایی باشد که نمایشگرها به قصد ارائه آن ساخته شده‌اند.

ارائه هرگونه مدل مدیریتی به تناسب کسب و کار شما

۲ کارافزار متمایز زیرمجموعه کارافزار MagicInfo™‎ هستند که به هدف پشتیبانی از طیف وسیعی از اپلیکیشن‌ها ماهرانه ساخته شده است.

● MagicInfo™ Express (برای مدیریت محلی)کارافزاری بهینه و در عین حال جامع برای کاربری محلیضمن در نظر گرفتن نیازهای صاحبان مؤسسات تجاری کوچک، MagicInfo™ Express با ارائه قابلیت‌های ساخت، برنامه‌ریزی و نمایش محتواهای تجاری روی نمایشگرهای داخل فروشگاه یا دستگاه‌هایی که در جلوی فروشگاه خود نصب کرده‌اید، سادگی و بهره‌وری را به طور همزمان حفظ می‌کند. قابلیت‌های نرم‌افزاری در چارچوب رایانه (Windows®/Mac®)، تبلت (Android™/iOS™) یا تلفن هوشمند (Android/iOS) عرضه می‌شوند؛ بدین ترتیب اطمینان حاصل می‌گردد که صاحبان و مدیران مؤسسات تجاری به کارافزاری تجهیز شده‌اند که بسیار پرکاربرد و کامل است و ضمناً منحنی یادگیری پایینی را داراست.
● سرور MagicInfo™‎ (برای مدیریت شبکه)کارافزار جامع برای مدیریت مرکزیزمانی که نمایشگرهای گوناگونی باید کنترل شده و محتوای هریک از آنها باید بهینه‌سازی شود، سرور MagicInfo™‎ یک کارافزار یکپارچه و مبتنی بر شبکه را پیش رو می‌گذارد که همه‌چیز را در قالبی ساده به هم پیوند می‌دهد. آنگاه می‌توان عملیات بهره‌برداری از محتوا و کنترل سخت‌افزاری را به آسانی انجام داد تا بتوانید روی امور ضروری‌تر و فوری‌تر تمرکز کنید.

رابط کاربری ساده، نوین و یکپارچه

کارایی کارافزار MagicInfo™‎ سنگ بنایی برای یک پلتفرم کلی است که کمک می‌کند تا دغدغه‌ها و عوامل حواس‌پرتی را به حداقل رسانده و اطمینان خاطر پیدا کنید که امور ضروری شما همواره در آن واحد انجام گرفته و کسب و کارتان پربازده خواهد بود. رابط کاربری ساده و کاربرپسند آن به هدف تحقق این ایده‌آل‌ها ساخته شده است تا بتوانید بدون دردسر و با تمرکز کامل، روی یک رایانه یا تبلت یا تلفن هوشمند به امور محتواسازی و بهره‌برداری از آنها بپردازید. ساسونگ با نهادن یک گام به جلو، این امکان را فراهم کرده که صرف نظر از ابزار مورد نیازتان، رابط کاربری در کل این کارافزار مشترک باشد.

افزودن قابلیت‌هایی که پشتیبان برتری تجاری و بازاریابی است

قابلیت‌‌ها و نسخه‌های به‌روزرسانی پیشرفته‌ای در این کارافزار گنجانده شده تا بهره‌وری شما هرچه بیشتر افزایش یابد.

● Datalink
کارافزار Datalink با بکارگیری منابع پایگاه داده راه دور، امکان به‌روزرسانی محتوا را به صورت آنی بر روی علائم هوشمند سامسونگ فراهم می‌آورد. با این کارافزار، اطمینان حاصل می‌گردد که نمایشگر دیجیتال شما تا حد ممکن در جریان خودکارسازی قرار گرفته و همواره محتوایی دقیق را در بر دارد که با کمترین زحمت به‌روزرسانی می‌شود. از طرفی، اطلاعات به‌موقعی همچون اطلاعات آب و هوایی و مالی پیوسته از طریق فید RSS در دسترس قرار می‌گیرد.

● ارزیابی مخاطبین
با نصب دوربین اختیاری، از نمایشگرتان می‌توانید برای جمع‌آوری داده‌های شناخت مشتریان بر اساس سن و جنسیت‌شان استفاده کنید؛ بدین ترتیب، عمل «ارزیابی مخاطبین» را تبدیل به واقعیتی خواهید کرد که به طور دقیق و جامع انجام می‌پذیرد.

TCO

کارافزار MagicInfo™‎ که اختصاصاً برای بکارگیری با نمایشگرهای سامسونگ ساخته شده است، از هرگونه اصلاح یا سفارشی‌سازی بی‌نیاز بوده و قابلیت بکارگیری سریع و پایدارسازی آسان کل سیستم را فراهم می‌آورد. به کمک یک قابلیت قدرتمند مخصوص برنامه‌ریزی و مدیریت، نه تنها محتوا، بلکه خود نمایشگر نیز مدیریت می‌شود، به طوری که می‌توان عملیات خاموش و روشن کردن، کم کردن نور صفحه یا تنظیم آن مطابق با برنامه زمانی را انجام داد. در نتیجه، مشتریان می‌توانند از انرژی مصرفی ناشی از علائم دیجیتال بکاهند. کاربران می‌توانند با کارافزار MagicInfo™‎، جدیدترین میان‌افزار را برای هریک از نمایشگرها بکار ببرند تا از به‌روز بودن و ثبات نمایشگرها اطمینان خاطر پیدا کنند.
افزون بر این، راهکار MagicInfo™‎ برای عملکردهای خاص از بکارگیری هرگونه کارفزار جدید یا اضافی، از جمله یکپارچه‌سازی پایگاه داده یا ارزیابی مخاطبین، بی‌نیاز است. کارافزار MagicInfo™‎ به عنوان پیکربندی پیش‌فرض، دارای کلیه‌ی قابلیت‌های اساسی مورد نیاز مؤسسات تجاری است و با افزودن قابلیت‌هایی حرفه‌ای به آن که از قبل در قالبی بهینه برای آن عرضه شده است، می‌توان خدمات‌رسانی را ارتقا داد.

درباره

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *