قیمت

ویژه

همکار

بلندگوی مدل B جداگانه با پردازنده جدید P100 باعث افزایش تجربه سمعی و بصری صفحه نمایش MicroLED نسل بعدی می شود.

LAS VEGAS، NV – JUNE 7، ۲۰۱۸ – شرکت سامسونگ الکترونیک، با استفاده از صفحه نمایش MicroLED، The Wall، مشارکت خود را با بهترین شرکت صوتی در جهان، Steinway Lyngdorf اعلام کرد. صفحه نمایش چشمگیر سامسونگ و سیستم صوتی پیشرفته Steinway Lyngdorf یک ترکیب عالی است که تجربه مشاهده نهایی را فراهم می کند. اولین بار در نمایشگاه Consumer Electronics Show (CES) در سال ۲۰۱۸ معرفی شد، The Wall یکی از سخنرانی ترین نمایشگرهای نمایش بود و همچنان در صنعت تولید می کند.

 

سگو جی کیم، معاون اجرایی ویژوال Display Business در سامسونگ، گفت: “دیوار آخرین نماد سامسونگ نوآوری واقعی است.” “از طریق همکاری ما با Steinway Lyngdorf، ما پیشگام نام جدید در تکنولوژی صفحه نمایش و ارائه تجربه بی نظیر، یک نوع از سمعی و بصری است.”

اولین نوع از این نوع، The Wall دارای کیفیت و صحت رنگ عالی، تجربه مشاهده دقیق در محیط های نور و تاریکی است و از نمایشگر های معمولی با مصرف انرژی کمتری برخوردار است.

اولین شرکت صوتی برای ایجاد یک تقویت کننده کاملا دیجیتال در سال ۱۹۹۸، Steinway Lyngdorf شریک صوتی کامل برای The Wall است. سیستم آن برنده جایزه “Editor’s Choice” از مجله Sound Absolute Sound برای شش سال متوالی بود. این شامل خدمات تنظیم صدا با تعدیل RoomPerfect ™ Room، یکی از راه حل های پیچیده جهان برای سازگاری یک سیستم صوتی با محیط زیست است.

 

 

سامسونگ با بهره گیری از تصاویر فوق العاده سامسونگ، صدای فوق العاده بلندگوهای مدل Steinway & Sons Model B، Steinway Lyngdorf، همراه با پردازنده جدید صدا Steinway & Sons P100 است. مدل B یک بلندگو دوقطبی کامل است که به خوبی تولید می شود تا کیفیت صدای خالص و موزیکال واقعی را تولید کند.

پیتر لینگدورف، مالک و بنیانگذار Steinway Lyngdorf، گفت: “هر دو محصول با یک هدف نهایی ساخته شده است – برای ایجاد واقعگرا ترین تجربه ممکن با تکنولوژی پیشرفته امروز و طراحی پیشرو سیستم صدای ساخته شده است.” سامسونگ و Steinway Lyngdorf با ترکیب یک صفحه نمایش بصری پیشرفته با سیستم صوتی تصحیح شده، احساس پیشرفته ای از وجود آن را ارائه می دهند و بدون هیچ هزینه ای برای دستیابی به تجربه نهایی به سر می برند. ”

سامسونگ و Steinway Lyngdorf در حال نمایش سخنرانی مدل B Steinway & Sons با شرکت The Wall Professional در Infocomm 2018، از ۶ تا ۸ ژوئن هستند. دیوار حرفه ای، که در حال حاضر در دسترس برای پیش سفارش، به سمت هر دو بازار تجاری و مسکونی از فضای داخلی حق بیمه به فضاهای رسانه ای و سینما خصوصی است. سامسونگ و Steinway Lyngdorf مدل Wall Professional و Model B را به عنوان یک راه حل کامل بسته بندی برای مشتریانی که نه تنها بهترین تصویر را دارند، بلکه بهترین صدا نیز ارائه می دهند.

درباره

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *