قیمت

ویژه

همکار

مراکز آموزشی

سامسونگ به شما کمک خواهد کرد تا از جدیدترین فناوریها در حوزه آموزش بهره ببرید

 

 1. اشتراک‌گذاری روش‌های نوین آموزشی

  11Education_UseCase0103-0معلمان پیشتاز از روش‌های یک طرفه سنتی اجتناب می‌کنند و به‌دنبال روش‌های تعاملی در آموزش هستند. معلمان می‌توانند با همکاری دیگر همتایان خود که به نوآوری آموزشی علاقه‌مندند به این مهم دست بیابند.

  آموزگاران می‌توانند با استفاده از وسایل سامسونگ، به آسانی با همتایان خود در تماس باشند و مهارت‌های جدید را فرا بگیرند و روش‌های دیگری را مورد بحث قرار دهند که به بهبود آموزش تعاملی منجر می‌شود.

 2. به‌اشتراک‌گذاری مواد آموزشی به نحوی مؤثر

  12Education_UseCase0102-0معلمانی که در ساخت مواد آموزشی دیجیتال دارای مهارت‌های پیشرفته هستند می‌توانند کارهای خود را با دیگر مدرّسان به‌اشتراک بگذارند و به ارتقای روش‌های جدید آموزشی کمک کنند.

  معلمان همچنین با استفاده از تبلت می‌توانند به جامعه آموزشی آنلاین دسترسی داشته باشند و روندهای آموزشی و روش‌های جدید آن را در هر زمان و مکانی فرابگیرند.

 3. یادگیری فعال ازطریق نقش‌بازی

  21Education_UseCase0201-0معلمان می‌توانند بعد ازگروه‌بندی دانش‌آموزان، موضوعی را برای گفتگو مطرح کنند و با استفاده از تبلت‌های خود آن را با تبلت‌های دانش‌آموزان به‌اشتراک بگذارند. دانش‌آموزان حتی می‌توانند درباره این موضوع نمایش‌های کوتاهی بسازند و در جلوی کلاس اجرا کنند.

  معلمان با استفاده از وسایل سامسونگ می‌توانند مشارکت کلاسی را افزایش داده و فعالیت‌های یادگیری تعاملی را در برنامه کلاسی بگنجانند.

 4. ترویج بحث گروهی

  22Education_UseCase0202-0دانش‌آموزان زمانی که باهمدیگر کار می‌کنند، سؤالات دشوار را بهتر حل می‌نمایند. معلمان می‌توانند با به‌اشتراک گذاشتن کار دانش‌آموزان از تبلت به یک نمایشگر بزرگ، بحث‌های جذابی را در کلاس مطرح کنند. این امر دانش‌آموزان را تشویق می‌کند در تصحیح کار یکدیگر مشارکت فعال داشته باشند و بهترین روش حل مسئله را پیدا کنند.

 5. اکتشاف فضایی در کلاس

  23Education_UseCase0203-0کلاس نباید تنها به محیط فیزیکی محدود شود. فن‌آوری سامسونگ به دانش‌آموزان این امکان را می‌دهد که آسمان شب را بر روی دیوارهای کلاس مشاهده کنند و بادقت به اکتشاف فضایی بپردازند. دانش‌آموزان می‌توانند به‌صورت مستقیم ستاره‌شناسی را تجربه کنند و مواد آموزشی تعاملی را با هیجان بیشتری بکار بگیرند.

  معلمان هم می‌توانند به‌آسانی از طریق نمایش محتوای آموزشی بر روی تخته‌سفید تعاملی (IWB) و دستگاه‌های دانش‌آموزان، آنها را به دانش‌آموزان آموزش دهند.

 6. یادگیری درهر جا، یادگیری در هر زمان

  24Education_UseCase0204-0اگر دانش‌آموزان در حل مسئله ریاضی به کمک نیاز داشته باشند، معلمان می‌توانند با استفاده از تبلت و قلم استایلوس (قلم لمسی) ، چگونگی حل آن را در هر زمان و مکانی به آنها آموزش دهند.

  معلمان می‌توانند با ایجاد جلسات پرسش و پاسخ در زمان واقعی از طریق تبلت‌، رایانه و گوشی‌های هوشمند، آموزش مطالب درسی را کارآمدتر کنند.

 7. یادگیری تعاملی

  25Education_UseCase0205-0یادگیری تعاملی نوعی از یادگیری است که از تعامل دانش‌آموزان با همتایان، معلمان، و دیگر متخصصین به‌وجود می‌آید.

  راهکار «مدرسه سامسونگ» (Samsung School) توانایی‌های دانش‌آموزان را در تعامل با یکدیگر از طریق بحث، همکاری و بازخورد به حداکثر می‌رساند.

 8. ایجاد محتوای آموزشی به روش آسان‌تر

  31Education_UseCase0301-0معلمان می‌توانند با نیروی فن‌آوری، مواد درسی جذابی‌ ایجاد کنند که به ترویج کلاس‌های تعاملی‌تر کمک کند

  ابزارهای دیجیتالی مثل ابزارهای محتوانویس (content authoring tools) بسیار کاربرپستند هستند، و معلمان خیلی راحت چگونگی استفاده از آنها را یاد می‌گیرند و محتوای آموزشی غنی و دیجیتالی را به‌طور سریع و موثر ارائه می‌کنند.

 9. کار در هر زمان و هر مکان

  32Education_UseCase0302-0ایجاد محیط چاپ ابری امکان گزارش از راه ‌دور را فراهم کرده و به اولیای مدرسه این امکان را می‌دهد که بتوانند حتی در زمان دوری از اداره، اطلاعات خود را چاپ کنند.

  دسترسی اولیای مدرسه به شبکه انجمن این امکان را برایشان فراهم می‌کند که اسناد را خیلی آسان با دیگر اعضا به ‌اشتراک بگذارند.

 10. مدیریت داده‌ها و دستگاه به نحوی آسان

  33Education_UseCase0303-0دستگاه‌های دیجیتالی سامسونگ به‌آسانی مرتب می‌شوند، بنابراین معلمان کمتر نگران گم شدن قطعات و به هم ریختن سیم‌های آن هستند.

  داده‌های مختلفی همچون اطلاعات و گزارش‌های دانش‌آموزان را می‌توان در محیط امنی که توسط اولیای مدرسه اداره می‌شود بایگانی کرد و نگرانی‌های مربوط به هک شدن را کاهش داد.