قیمت

ویژه

همکار

سازمان ها

تاثیر راهکارهای سامسونگ در ارائه سرویسها و خدمات مالی متفاوت به مشتریان را لمس کنید
 1. جذب مشتریان با استفاده از فن‌آوریهای مجاورتی
  11Finance_UseCase_0101-0شرکت ها می‌توانند با ارسال اعلان‌هایی در مورد محصولات ، خدمات، و رویدادهای تبلیغاتی خود به تلفن همراه مشتریان بالقوه در حین عبور از مقابل شرکت خود آنها را ترغیب کنند که وارد شرکت شوند.

  در صورتی که مشتریان علاقه‌مند به کسب اطلاعات بیشتر باشند، می‌توانند پاسخی به آن پیام ارسال کنند تا با ورود آنها به سازمان، یک نماینده آماده ارائه خدمات سفارشی به آنها باشد. 

   

   

 2. جذب مشتریان با استفاده از دستگاه‌های دیجیتال

  مشتریان درحالی که منتظر ملاقات با مشاور مالی خود هستند می‌توانند با مراجعه به باجه‌های تعاملی، که یک کانال بزرگ فروش متقاطع و فروش افزایشی به شمار می‌آید، در مورد محصولات مختلف، نرخ وام، و پیشنهادهای ویژه بانک اطلاعات کسب کنند.

  آنها همچنین می‌توانند با استفاده از تبلت‌های موجود در سالن انتظار، اطلاعات مالی و اقتصادی را مرور نمایند.

 3. خدمات شخصی با استفاده از دستگاه‌های دیجیتال
  14Finance_UseCase_0104-0 (1)نمایندگان مالی می‌توانند سناریوهای مختلفی را که مطابق با نیاز مشتریان در نظر گرفته شده‌ است به طور مستقیم بر روی تلفن همراه آنها بارگذاری کنند.
  آنها همچنین می‌توانند سبد سهام یک شرکت را در صفحه نمایش تعاملی توضیح دهند و داده‌های مربوطه را با استفاده از یک چاپگر مجهز به وای فای چاپ کنند و در اختیار مشتری قرار دهند.
 4. مشاوره مالی از راه دور

  15Finance_UseCase_0105-0مشتریان می‌توانند به صورت حضوری یا از فاصله دور، از مشاوره تخصصی نمایندگان مالی بهره‌مند شوند.
  در خدمات مشاوره از راه دور، مشتریان می‌توانند از طریق ویدئو کنفرانس‌های تعاملی اطلاعات دقیقی را از مشاوران مالی بگیرند؛ مشاورانی که متخصص پاسخ‌گویی به نیازهای خاص مشتریان هستند.

 5. دسترسی از راه دور به اطلاعات مشتری

  21Finance_UseCase_0201-0سازمان ها می‌توانند با فراهم کردن قابلیت دانلود و مدیریت ایمن اطلاعات مشتری– که در طول عملیات فروش سیار جمع‌آوری شده است – با استفاده از دستگاه‌های همراه، امکان کار کردن در هر زمان و مکانی را برای کارکنان میسر سازند و از این طریق بهره‌وری کار را افزایش دهند.

 6. امکان چاپ در هر زمان و مکان با استفاده از چاپ ابری

  22Finance_UseCase_0202-0کارمندان با استفاده از یک راهکار چاپ همراه می‌توانند اسناد و مدارک را، حتی در مواقعی که از محل کار خود فاصله زیادی دارند، به نحوی ایمن چاپ کنند و این ویژگی به آنها این امکان را می‌دهد که حتی از فواصل مکانی دور نیز گزارشاتی ارائه دهند.

 7. همکاری از راه دور
  23Finance_UseCase_0203-0سازمان ها می‌توانند با فراهم آوردن امکان همکاری از راه دور از طریق دستگاه‌های همراه، سطح ارتباطات کارمندان را ارتقا دهند. کارکنان می‌توانند با دسترسی به شبکه شرکت، به راحتی گزارشات خود را با مدیران و سایر کارکنان به اشتراک بگذارند.

  کارکنان حتی می‌توانند با استفاده از راهکارهای مدیریت و امنیتی داده‌ها، با سایر کارکنانی که از آنها دور هستند همکاری داشته باشند.

 8. کنترل وضعیت اتاق با استفاده از دستگاه‌های همراه
  24Finance_UseCase_0204-0مؤسسات مالی می‌توانند یا استفاده از سیستم‌های تهویه مطبوع هوشمند، که مدیریت و کنترل از راه دور آنها با استفاده از دستگاه‌های همراه میسر است، فضای بانکی راحتی را فراهم آورند.
 9. آمادگی برای فروش فوری

  31Finance_UseCase_0301-0سازمان ها می‌توانند با مجهزسازی کارکنان برون‌فروشگاهی خود به دستگاه‌های همراه، امکان جستجوی اطلاعات مربوط به مشتری، آماده‌سازی یافته‌های تحقیقات شخصی و پیشنهادهای مالی را در حین حرکت برای کارکنان خود فراهم آورند و از این طریق میزان فروش برون‌فروشگاهی را افزایش دهند.

 10. مشاوره مالی با استفاده از دستگاه‌های همراه

  32Finance_UseCase_0302-0نمایندگی‌های فروش برون‌فروشگاهی هنگام ملاقات با مشتری می توانند با استفاده از ابزارهای نمایشی و اجرای برنامه‌های شبیه‌سازی بر روی یک تبلت، توضیحات لازم را در اختیار مشتری قرار دهند. مشتری می‌تواند با استفاده از فن‌آوری امضای الکترونیک، اسناد را به صورت ایمن از روی تبلت امضا کند. علاوه بر آن، با استفاده از دوربین تبلت می‌توان از کارت شناسایی مشتری مستقیماً عکس‌برداری نمود.

 11. مدیریت ایمن اطلاعات مشتری

  33Finance_UseCase_0303-0 (1)هنگامی که یک مشتری با استفاده از امضای الکترونیک خود قراردادی را امضا می‌کند، امضای مربوطه به طور خودکار به یک سند ایمن تبدیل می‌شود و پس از آن به طور همزمان هم به تلفن همراه مشتری و هم به دفتر مربوطه ارسال می‌گردد.
  به کمک راهکار KNOX سامسونگ می‌توان داده‌های مشتری و شرکت را به نحوی ایمن ذخیره و مدیریت کرد.